Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jei papuošalus perkate dovanų ir reikalingas dovanų maišelis, nurodykite užsakymo komentare.

Apyrankė su paauksuota širdele LOVE KNOT ❤

Prekės kodas: BLOCK yellow coral

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo. 

Su tokia miela širdele pririškite šią šilko virvelės apyrankę ant visų savo mylimųjų riešų. Dėvėkite šią „norų“ apyrankę kartu, kol ji nukris ir išsipildys visos jūsų svajonės. Šią meilės mazgo apyrankę galima nešioti ir kaip trumpą vėrinį.

Šilkas yra slidus gaminys, todėl suriškite jį tvirtu mazgu, geriausia, jei rišant virvelė yra virvelė šiek tiek drėgna.. Dėl subtilios širdelės ji tinka prie visko ir yra puiki dovana draugui ar mylimam žmogui.

18k auksu padengtas metalas. Širdelės skersmuo 5 mm. Apyrankė - šilkas. Vivelės ilgis 45 cm

Rankų darbo. Sukurta ir pagaminta moterų ypatingai moteriai.

Jei prekės nėra sandėlyje, galima užsakyti, gamybos terminas iki 8 savaičių.

€3000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Olandija
Kūrėjas: CHARLOTTE WOONING

Prekės ženklas „Charlotte Wooning“ įkurtas 2005 m. Baigusi mados studijas Charlotte daug eksperimentavo juvelyrikoje ir šiuo metu  jau turi atpažįstamą stilių, kuris nedaug keitėsi bėgant metams. Visi papuošalai yra moteriški, elegantiški, subtilūs, modernūs. Kolekcijos įkvėptos meno, kasdienio gyvenimo, senovinių papuošalų ir visų sutiktų moterų.

Pagrindinė juvelyrės vertybė – pagarba žmogui ir žemei, tai skatina gamybai naudoti tik kruoščiai atrinktas žaliavas. 99% papuošalų gamyboje naudojamų metalų yra jau perdirbti Europoje.

Charlotte kūrybą padeda įgyvendinti penkios profesionalios juvelyrės, kurios kiekvieną papuošalą kuria rankomis įdėdamos daug pozityvios energijos. Taip gimsta papuošalai, galintys būti perleidžiami iš kartos į kartą.

Šiuo metu prekinis ženklas sutinkamas daugelyje šalių, papuošalus galima rasti įvairiuose butikuose nuo Italijos iki Japonijos.

Produkto specifikacija
Metalas 18k auksu padengtas metalas
Matmenys Širdelės skersmuo 5 mm Šilko virvelė 45 cm
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Žaismingos rinkės ..
€5500
117
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Žaismingos rinkės ..
€3000
252
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Su tokia miela &sc..
€3000

Juvelyrinių dirbinių priežiūra. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti juvelyrinius dirbinius, kad jie tarnautų ilgiau.

  1. Venkite juvelyrinių gaminių kontakto vienas su kitu arba su kitais, papuošalus subraižyti galinčiais daiktais, kaip raktai, monetos ar pan.
  2. Venkite papuošalų kontakto su kvepalais, losjonais, plaukų laku ir kitomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys, balikliai, šarminės druskos. 
  3. Venkite ilgalaikio saulės ar kitų šviesos šaltinių poveikio.
  4. Nusiimkite papuošalus plaudamiesi rankas, maudydamiesi ar prausdamiesi duše, atlikdami namų ruošos darbus, miegodami, degindamiesi saulėje ar sportuodami.
  5. Nenešiojamus juvelyrinius dirbinius laikykite maišelyje ar papuošalų dėžutėje, geriausia atokiau nuo saulės šviesos ir drėgmės, venkite papuošalus laikyti vonios kambaryje.
  6. Plaukite papuošalus šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu neutralaus pH muilo ir nusausinkite 100% medvilnės audiniu.
Rašyk
Skambink