CHARLOTTE WOONING

Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo. Juvelyrinių dirbinių prekės ženklas „Charlotte Wooning“ įkurtas 2005 m. Baigusi mados studijas Charlotte daug eksperimentavo juvelyrikoje, taip po daugelio valandų litavimo už darbastalio, bandymų bei atradimų, gimė „Charlotte Wooning“ juvelyrikos prekės ženklas.

„Charlotte Wooning“ turi atpažįstamą stilių, kuris nedaug keitėsi bėgant metams. Visi papuošalai yra moteriški, elegantiški, subtilūs, modernūs. Kolekcijos įkvėptos meno, kasdienio gyvenimo, senovinių papuošalų ir visų moterų, su kuriomis Charlotte susitinka. Papuošalai prieinami daugybei moterų, kupinų gyvenimo džiaugsmo ir puoselėjančių grožį. 

„Charlotte Wooning“ studija įsikūrusi Roterdamo centre. Pagrindinė juvelyrės vertybė – pagarba žmogui ir žemei, tai skatina su pagarba žiūrėti į kiekvieną, dirbantį papuošalų industrijoje ir gamybai naudoti tik kruoščiai atrinktas žaliavas. 99% papuošalų gamyboje naudojamų metalų yra jau perdirbti Europoje. Tokiais pat standartais vadovaujantis perkami brangakmeniai – tik žinant kur ir kokiomis sąlygomis jie išgaunami. Dizainerė saugodama gamtą nevengia naudoti ir sintetinių akmenų, kuriems sukurti neteršiama gamta, nereikalingas sunkus ir alinantis žmogaus darbas kasykloje. Be to, siekiant išvengti neparduodamų likučių, gaminama tik pagal užsakymą, dėl to papuošalų reikia ilgiau palaukti, bet saugoma gamta.

Charlotte kūrybą padeda įgyvendinti ne tik prie verslo prisijungęs vyras, bet ir penkios profesionalios juvelyrės, kurios kiekvieną papuošalą kuria rankomis įdėdamos daug pozityvios energijos. Taip gimsta papuošalai, galintys tapti įsimintiniausių įvykių simboliais ar talismanais ir būti perleidžiami iš kartos į kartą.

Šiuo metu prekinis ženklas sutinkamas daugelyje šalių, papuošalus galima rasti įvairiuose butikuose nuo Italijos iki Japonijos.

Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Padengta 18 K auks..
€7500
114
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Ši auskarų ..
€6500
145
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Unikalaus dizaino ..
€7995
153
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Paprastas ir rafin..
€12500
170
Charlotte Wooning - visiems prieinama klasika iš Roterdamo. Unikalūs auskarai, tiesiog per..
€6500
254
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Žaisminga grandinė..
€20000
287
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Prabangus vėrinys ..
€16900
288
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Išskirtinio..
€6500
112
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  Ypatingai mielas, ..
Nuo €6750
172
Charlotte Wooning - visiems prieinama klasika iš Roterdamo. Padengta 18 karatų auksu. Sker..
€4000
208
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo. Padengtas 18 K auksu. ..
Nuo €7600
210
Charlotte Wooning – visiems prieinama klasika iš Roterdamo.  925 prabos perdirb..
€5000
256
Rašyk
Skambink