Apie mus

PaulaSpirit - šiuolaikinės juvelyrikos studija

    Visada mėgau artimiausioms moterims dovanoti papuošalus. Subtilius, rafinuotus, išrinktus galvojant apie konkretų asmenį, tad geriausiai atitinkančius jo stilių. Papuošalais labai aktyviai domiuosi daugiau kaip 15 metų. Mėgstu atrasti naujus prekinius ženklus ar kūrėjus, ir visada mielai patariu klausiančioms, kur ieškoti konkretaus stiliaus aksesuarų. Man svarbiausia, kad moteris, užsidėjusi naują papuošalą, jaustųsi ypatinga.

    Labai džiaugiuosi Jums pristatydama studiją PaulaSpirit. Čia rasite mane labiausiai sužavėjusių autorių darbus iš įvairių Europos šalių. Papuošalai unikalūs, įkvėpti kūrėjus supančios gamtos, gyvenamosios vietos tradicijų, vyraujančių aktualijų bei mados tendencijų. Visi kūriniai gaminami profesionalų, naudojant aukščiausios rūšies žaliavas, kai kurie gaminiai išleidžiami labai mažomis serijomis.

    PaulaSpirit svarbiausias dirbinių atrankos kriterijus – kokybė ir produkto išskirtinumas. Todėl vertinu ir bendradarbiauju tiek su ilgametę patirtį turinčiais prekių ženklais, tiek su jaunais talentais, žavinčiais išskirtiniais papuošalų ir aksesuarų sprendimais.

    PaulaSpirit rasite kūrinius, kurie skirti ir individualumo, subtilios prabangos ir kasdienių stiliaus detalių ieškančiai moteriai. Tikiu, kad šie iš įvairiausių kraštų atkeliavę papuošalai pradžiugins tiek Jus, tiek taps miela dovana ir Jūsų artimiausioms moterims.

Su meile kiekvienai!

Lina

 

Rašyk
Skambink