Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jei papuošalus perkate dovanų ir reikalingas dovanų maišelis, nurodykite užsakymo komentare.

Paauksuotas žiedas su žaliu turmalinu STRIA

Prekės kodas: STRIA-B

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€5000 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Kūrėjas: NOLWENN NICOL

Minimalistinio stiliaus papauošalas. Plonas ir minimalistinis žiedas. Visas žiedas išmargintas rankomis taip papuošalui suteikiama charakterio ir blizgesio. Žiedo blizgesiui žavesio suteikia smulkus turmalino akmuo jo centre. Turmalino atspalviai svyruoja nuo alyvuogių žalios iki vandens žalios.

Apie autorę. NOLWENN NICOL – subtilūs dizainerės iš Prancūzijos darbai. Išskirinio dizaino papuošalai dekoruojami natūraliais akemenimis. Visi papuošalai gaminami rankomis, amatininkams būdinga papuošalų kūrimo technika. Kiekvienas papuošalas unikalus, sukurtas galvojant apie jį nešiosiančią asmenybę. Kūrybos procese įdedama daug autorės energijos ir meilės, taip gimsta papuošalai su siela.

Produkto specifikacija
Metalas Žalvaris padengtas auksu
Akmuo Žalsvas turmalino akmuo
Parašyti atsiliepimą

Juvelyrinių dirbinių priežiūra. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti juvelyrinius dirbinius, kad jie tarnautų ilgiau.

  1. Venkite juvelyrinių gaminių kontakto vienas su kitu arba su kitais, papuošalus subraižyti galinčiais daiktais, kaip raktai, monetos ar pan.
  2. Venkite papuošalų kontakto su kvepalais, losjonais, plaukų laku ir kitomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys, balikliai, šarminės druskos. 
  3. Venkite ilgalaikio saulės ar kitų šviesos šaltinių poveikio.
  4. Nusiimkite papuošalus plaudamiesi rankas, maudydamiesi ar prausdamiesi duše, atlikdami namų ruošos darbus, miegodami, degindamiesi saulėje ar sportuodami.
  5. Nenešiojamus juvelyrinius dirbinius laikykite maišelyje ar papuošalų dėžutėje, geriausia atokiau nuo saulės šviesos ir drėgmės, venkite papuošalus laikyti vonios kambaryje.
  6. Plaukite papuošalus šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu neutralaus pH muilo ir nusausinkite 100% medvilnės audiniu.
Rašyk
Skambink