Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jei papuošalus perkate dovanų ir reikalingas dovanų maišelis, nurodykite užsakymo komentare.

Paauksuotas minimalistinis kaklo papuošalas ROOMA

Prekės kodas: ROOMA-C

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

ROOMA kasdienis minimalistinis kaklo papuošalas. Smulki gradinėlė dekoruota rankomis nukaltomis smukiomis metalo plokštelėmis žaismingai atspindinčiomis šviesą.

Padengtas 24 k auksu. Ilgis 40 cm ir prailginimo grandinėlė.

€5500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Kūrėjas: HAIKU

HAIKU – tai rankų darbo papuošalai, kuriami dizainerių dirbtuvėse Paryžiuje. Haiku yra trumpas japonų eilėraštis. Parašytas instinktyviai, jis trimis eilutėmis užfiksuoja dabarties akimirkos grožį, ypatingą dėmesį skirdamas paprastiems gyvenimo dalykams. Atkreipiamas dėmesys į detales, į smulkius trūkumus, būtent tai nustato HAIKU kūrybos tempą. HAIKU juvelyriniai dirbiniai yra sukurti ir pagaminti rankomis. Amatininko gestas, nors ir įvaldytas, bet netobulas, daro kiekvieną kūrinį unikalų, kaip ir kiekvienam objektui skirtas laikas - suteikia jam vertę ir sielą.

Produkto specifikacija
Metalas 24 k auksu padengtas žalvaris
Matmenys Ilgis 40 cm ir prailginimo grandinėlė.
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
TANE minimalistinio stiliaus auskarai. Pagaminti iš subtilių, smulkių, rankomis nukaltų metalo granu..
€2900
73
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
ROOMA kasdienis minimalistinis kaklo papuošalas. Smulki gradinėlė dekoruota rankomis nukaltom..
€5500

Juvelyrinių dirbinių priežiūra. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti juvelyrinius dirbinius, kad jie tarnautų ilgiau.

  1. Venkite juvelyrinių gaminių kontakto vienas su kitu arba su kitais, papuošalus subraižyti galinčiais daiktais, kaip raktai, monetos ar pan.
  2. Venkite papuošalų kontakto su kvepalais, losjonais, plaukų laku ir kitomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys, balikliai, šarminės druskos. 
  3. Venkite ilgalaikio saulės ar kitų šviesos šaltinių poveikio.
  4. Nusiimkite papuošalus plaudamiesi rankas, maudydamiesi ar prausdamiesi duše, atlikdami namų ruošos darbus, miegodami, degindamiesi saulėje ar sportuodami.
  5. Nenešiojamus juvelyrinius dirbinius laikykite maišelyje ar papuošalų dėžutėje, geriausia atokiau nuo saulės šviesos ir drėgmės, venkite papuošalus laikyti vonios kambaryje.
  6. Plaukite papuošalus šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu neutralaus pH muilo ir nusausinkite 100% medvilnės audiniu.
Rašyk
Skambink