Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jei papuošalus perkate dovanų ir reikalingas dovanų maišelis, nurodykite užsakymo komentare.

Paauksuotos rinkės CARLA

Prekės kodas: J3343AR043200

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Auksu padengtas metalas. Matinis paviršius. Matmenys: 6.00 x 4.50 cm

 

€5800 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Ispanija
Kūrėjas: JOIDART

CARLA kolekcija - tai Saros Domenech kūrybinis projektas. Kaip burbulų kaskada. Vynuogių kekė. Lietaus lašai ant lapo. Laukinės girios gervuogės, kuriančios stulbinančias kompozicijas. Kolekcija sudaryta iš spontaniškai susietų apskritimų, sukuriančių abstrakčius siluetus. CARLA susijusi su judėjimu ir laisve. Dėl papuošalų lengvumo, jie puikiai derinami prie įvairaus stiliaus rūbų. Tačiau labiausiai CARLA skirta vasarai, kai dienos kupinos saulės, pasirenkami lengvi rūbai, mus lydi beribis optimizmo jausmas. Nesenstantis dizainas iš paauksuoto matinio metalo, tinka būti vakarėlio karaliene arba dėvėti kasdien, o gal padovanoti kam nors įsimintiną dovaną. Vadinkite CARLA vardu, jums patiks ją pažinti (ir atvirkščiai)!

Sara Domenech baigusi dailės studijas Barselonos universitete. Meną studijavo HKU Utrechto menų universitete, Nyderlanduose. Nuo 2001 m. dirba su JOIDART kūrybos komanda, jai buvo suteiktas „Eclat de Mode Paris“ apdovanojimas už „Ingrid“ ir „Glit“ kolekcijas, o „Bijorhca Paris“ juvelyrikos ir mados apdovanojimas - už „Lunea“ kolekciją. Ji buvo „A-Fad Enjoia’t 2006“ apdovanojimų finalininkė.

Produkto specifikacija
Metalas Auksu padengtas žalvaris
Matmenys 6,00 x 4,50 cm
Svoris 8,80 g
Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Auksu padengtas metalas. Matinis paviršius. Matmenys: 6.00 x 4.50 cm   ..
€5800

Juvelyrinių dirbinių priežiūra. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti juvelyrinius dirbinius, kad jie tarnautų ilgiau.

  1. Venkite juvelyrinių gaminių kontakto vienas su kitu arba su kitais, papuošalus subraižyti galinčiais daiktais, kaip raktai, monetos ar pan.
  2. Venkite papuošalų kontakto su kvepalais, losjonais, plaukų laku ir kitomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys, balikliai, šarminės druskos. 
  3. Venkite ilgalaikio saulės ar kitų šviesos šaltinių poveikio.
  4. Nusiimkite papuošalus plaudamiesi rankas, maudydamiesi ar prausdamiesi duše, atlikdami namų ruošos darbus, miegodami, degindamiesi saulėje ar sportuodami.
  5. Nenešiojamus juvelyrinius dirbinius laikykite maišelyje ar papuošalų dėžutėje, geriausia atokiau nuo saulės šviesos ir drėgmės, venkite papuošalus laikyti vonios kambaryje.
  6. Plaukite papuošalus šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu neutralaus pH muilo ir nusausinkite 100% medvilnės audiniu.
Rašyk
Skambink