Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jei papuošalus perkate dovanų ir reikalingas dovanų maišelis, nurodykite užsakymo komentare.

Paauksuotas kaklo papuošalas BLOSSOM

Prekės kodas: J3370CO053200

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Delikati gėlių žydėjimo pavasarį interpretacija. 

Padengti 24 k auksu. Paviršius matinis. Grandinėlės ilgis 43 cm ir prailginimo grandinėlė 4 cm. Pakabuko matmenys: 2.50 x 4.20 cm

Rankų darbo.

Jei prekės nėra sandėlyje, galima užsakyti. Gamybos terminas iki 3 savaičių.

€7100 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva
Kūrėjas: JOIDART

BLOSSOM kolekcija - tai JOIDART kūrybos vadovės Cristinos Julià kūryba. Kolekcijos įkvėpimo šaltinis – pavasarį žydinčių Viduržemio jūros pakrančių gėlių grožis. BLOSSOM kolekcijoje vyrauja abstrakčių formų gėlių žiedlapių motyvas. Jungiant žiedlapius sukuriamos dinamiškos kompozicijos. JODAIRT amatininkai rankomis subraižo kiekvieną žiedlapį, tai suteikia papuošalams išskirtinio žavesio. Papuošalų apdaila matinė.

Kolekcijos autorė Cristina Julia - menininkė ir grafikos dizainerė, studijavo vaizduojamąjį meną ir grafinį dizainą. Jos patirtis kūrybinėje srityje buvo sustiprinta dirbant skirtingose grafinio dizaino ir prekės ženklų agentūrose Barselonoje, kuriant asmeninius meninius projektus.

Produkto specifikacija
Metalas 24 k auksu padengtas žalvaris
Matmenys Pakabuko matmenys: 2.50 x 4.20 cm Grandinėlės ilgis 43 cm ir prailginimo grandinėlė 4 cm
Svoris 15,50 g
Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Delikati gėlių žydėjimo pavasarį interpretacija.  Padengti 24 k auksu. Paviršius mati..
€7100

Juvelyrinių dirbinių priežiūra. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti juvelyrinius dirbinius, kad jie tarnautų ilgiau.

  1. Venkite juvelyrinių gaminių kontakto vienas su kitu arba su kitais, papuošalus subraižyti galinčiais daiktais, kaip raktai, monetos ar pan.
  2. Venkite papuošalų kontakto su kvepalais, losjonais, plaukų laku ir kitomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys, balikliai, šarminės druskos. 
  3. Venkite ilgalaikio saulės ar kitų šviesos šaltinių poveikio.
  4. Nusiimkite papuošalus plaudamiesi rankas, maudydamiesi ar prausdamiesi duše, atlikdami namų ruošos darbus, miegodami, degindamiesi saulėje ar sportuodami.
  5. Nenešiojamus juvelyrinius dirbinius laikykite maišelyje ar papuošalų dėžutėje, geriausia atokiau nuo saulės šviesos ir drėgmės, venkite papuošalus laikyti vonios kambaryje.
  6. Plaukite papuošalus šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu neutralaus pH muilo ir nusausinkite 100% medvilnės audiniu.
Rašyk
Skambink