Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jei papuošalus perkate dovanų ir reikalingas dovanų maišelis, nurodykite užsakymo komentare.

Paauksuotas žiedas su "Murano" kristalais ALEGRIA

Prekės kodas: J3391AN070016

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Matiniai 24 k auksu padengti auskarai. Rankų darbo "Murano" kristalai.

Jei prekės nėra sandėlyje, galima užsakyti, gamybos terminas iki 3 savaičių.

€4800 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Ispanija
Kūrėjas: JOIDART

ALEGRIA kolekcija, sukurta bendradarbiaujant su juvelyre ir gemologe Carme Fàbregas. Kolekcija pasižymi netaisyklingos formos apskritimais puoštais spalvoto "Murano" kristalais, kurie sintetina gyvenimo šviesą ir energiją Kosta Bravos gatvėse vasarą. Apdaila: 24 K auksu padengtas matinis metalas su rankų darbo "Murano" stiklo karoliukais.

Carme Fàbregas - mokėsi juvelyrikos gaminimo Escola Massana, Escola Industrial de Barcelona ir Goldschmiedeschule Vokietijoje, kur atrado brangakmenių pjovimą, kuris paskatino studijuoti Barselonos universiteto Gemmologijos mokykloje. Su JOIDART kolekcijas kuria nuo 2005 m. Kūryboje atsispindi meilė gamtai ir gamtoje randamoms faktūroms.

Produkto specifikacija
Metalas 24 k auksu padengtas žalvaris
Akmuo Muranas
Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Matiniai 24 k auksu padengti auskarai. Rankų darbo "Murano" kristalai. Jei prekės nėra ..
Nuo €4800

Juvelyrinių dirbinių priežiūra. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti juvelyrinius dirbinius, kad jie tarnautų ilgiau.

  1. Venkite juvelyrinių gaminių kontakto vienas su kitu arba su kitais, papuošalus subraižyti galinčiais daiktais, kaip raktai, monetos ar pan.
  2. Venkite papuošalų kontakto su kvepalais, losjonais, plaukų laku ir kitomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys, balikliai, šarminės druskos. 
  3. Venkite ilgalaikio saulės ar kitų šviesos šaltinių poveikio.
  4. Nusiimkite papuošalus plaudamiesi rankas, maudydamiesi ar prausdamiesi duše, atlikdami namų ruošos darbus, miegodami, degindamiesi saulėje ar sportuodami.
  5. Nenešiojamus juvelyrinius dirbinius laikykite maišelyje ar papuošalų dėžutėje, geriausia atokiau nuo saulės šviesos ir drėgmės, venkite papuošalus laikyti vonios kambaryje.
  6. Plaukite papuošalus šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu neutralaus pH muilo ir nusausinkite 100% medvilnės audiniu.
Rašyk
Skambink