Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jei papuošalus perkate dovanų ir reikalingas dovanų maišelis, nurodykite užsakymo komentare.

Paauksuotas pakabukas FAVORITA COLORS

Prekės kodas: J3375CO040000

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Padengtas 24k auksu. Matinis paviršius. Puoštas spalvota emale.Grandinėlės ilgis 42 cm, prailginimo grandinėlė 4 cm. Pakabuko matmenys: 3.20 x1.80 cm

Jei prekės nėra sandėlyje, galima užsakyti, gamybos terminas iki 3 savaičių.

€6700 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Ispanija
Kūrėjas: JOIDART

FAVORITA COLORS - tai JOIDART dizaino komandos Joid'art Lab kūrybinis projektas. Kolekcija - tai džiaugsmo, šventės ir moteriškumo alegorija. Aukso apskritimai puošti spalvota emale suteikia spalvingo intensyvumo ir gyvybės toms įsimintinoms akimirkoms.

JOIDART dizaino komanda yra „Joidart Lab“ kūrybiniai talentai. Cristina, Berta ir Valentina. Menininkės atsakingos už naujų tendencijų tyrimą, supratimą apie tai, kaip gyvena, svajoja ir mąsto JOIDART kūrinius mėgstančios moterys.

 

Produkto specifikacija
Metalas 24k auksu padengtas žalvaris
Svoris 5,80 g
Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Padengtas 24k auksu. Matinis paviršius. Puoštas spalvota emale.Grandinėlės ilgis 42 cm..
€6700

Juvelyrinių dirbinių priežiūra. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti juvelyrinius dirbinius, kad jie tarnautų ilgiau.

  1. Venkite juvelyrinių gaminių kontakto vienas su kitu arba su kitais, papuošalus subraižyti galinčiais daiktais, kaip raktai, monetos ar pan.
  2. Venkite papuošalų kontakto su kvepalais, losjonais, plaukų laku ir kitomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys, balikliai, šarminės druskos. 
  3. Venkite ilgalaikio saulės ar kitų šviesos šaltinių poveikio.
  4. Nusiimkite papuošalus plaudamiesi rankas, maudydamiesi ar prausdamiesi duše, atlikdami namų ruošos darbus, miegodami, degindamiesi saulėje ar sportuodami.
  5. Nenešiojamus juvelyrinius dirbinius laikykite maišelyje ar papuošalų dėžutėje, geriausia atokiau nuo saulės šviesos ir drėgmės, venkite papuošalus laikyti vonios kambaryje.
  6. Plaukite papuošalus šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu neutralaus pH muilo ir nusausinkite 100% medvilnės audiniu.
Rašyk
Skambink