Vasaros tendencijos 2021

Vasaros tendencijos 2021
Publikuota 2021-05-07 Skaitė 1100

Papuošalų tendencijos, kaip ir mada, nuolat keičiasi, ieško naujų formų, derinių ar spalvų, kurios geriausiai atspindėtų laikmečio nuotaiką, sezoną ar besikeičiantį gyvenimo būdą. Tačiau, juvelyriniai gaminiai visada turi išliekamąją vertę. Jie gali būti dovanojami iš kartos į kartą, pažymint svarbiausius gyvenimo įvykius ir yra žavingi tuo, kad gali būti net labiau vertinami po daugelio metų.

Šiuo metu aprangos ir stiliaus tendencijoms didelę įtaką daro vyraujanti pandemija ir susiformavusi „Zoom“ kultūra, kuomet populiariausia bendravimo priemonė – nuotoliniai vaizdo skambučiai. Dažniausiai eidami į virtualius susitikimus rūpinamės savo išvaizda tik iki pusės, nes tik tiek yra matoma sėdint prieš kamerą. Kompiuterio ekranas dažnu atveju yra vienintelė priemonė vizualiai save pristatyti, todėl tai puiki proga išnaudoti papuošalų galią kurti savitą ir įsimenamą stilių. Juvelyriniai gaminiai ne tik padeda papildyti aprangos stilių, bet ir pabrėžia gražiausius veido bruožus, parodo jūsų kūrybiškumą ir yra vienu iškalbingiausių saviraiškos elementų, padedančių sukurti pirmąjį įspūdį, prisistatyti, pabrėžti socialinį statusą ar tiesiog atskleisti savo šiandienos nuotaiką.

Artėjant vasarai, o kartu ir stiliaus detalių įvairovei, papuošalų pasirinkimui suteikiama dar didesnė laisvė. Vasaros metu papuošalai labiau matomi, dažnai eksperimentuojama su didesniais aksesuarais, saulė kviečia rinktis įvairesnes papuošalų spalvas. Stebint paskutines juvelyrinių gaminių tendencijas, galima būtų išskirti keletą pagrindinių krypčių, kuriomis rekomenduojama vadovautis kuriant savo stilių.

Pirmiausia – tai kūryba ir visiška laisvė pasirenkant papuošalų derinius. Siūloma komplektuoti skirtingus žiedus, pakabukus ar skirtingų porų bei stilių auskarus. Taip vadinami „sukraunamo“ tipo papuošalai šiuo metu yra viena populiariausių tendencijų, išlaisvinančių moters fantaziją ir leidžiančių kasdien puoštis vis kitokiais deriniais. Atsiveria neribotos galimybės žaisti su formomis, metalo spalvomis ar netikėtais motyvais ir asimetriniais deriniais. Norint kurti ryškios asmenybės įvaizdį, siūloma rinktis skirtingo dydžio ar ilgio auskarus, kuomet vienas iš auskarų būna kabantis ar masyvesnis, o kitas prigludęs prie ausies. Auskarų deriniams gali būti naudojamos skirtingos auskarų poros arba šiuo metu kūrėjų dažnai siūlomi po vieną vienetą įsigyjami auskarai ir ausies žiedeliai, kurie dar lengviau derinami prie bet kurio aprangos stiliaus. Pasirinkus laisvesnio stiliaus rūbus toks auskarų pasirinkimas atrodys itin žaismingai ir tikrai tiks vasaros sezonui. Puošiantis pakabukais taip pat puikiai galima išlaisvinti kūrybiškumą ir sluoksniuoti įvairių ilgių, spalvų ar stilių papuošalus.

Spalvoti papuošalai padės būti matomai. Tai gali būti spalvotu emaliu dekoruoti gaminiai, ypatingai derantys prie vienspalvių vasariškų rūbų, kuriantys žaismingos asmenybės įvaizdį, apdovanojantys pakilia nuotaika ir žaižaruojančių vasaros spalvų įspūdžiu. Kitas variantas - papuošalai su spalvotais kristalais, tinkantys ne tik vasaros metu, bet ir beveik kiekvieną sezoną. Vasaros sezono metu ypatingos gaivos stiliui suteikia žiedai ar auskarai su spalvotais brangakmeniais, kurie puikiai dera ir prie elegantiškos, ir prie laisvalaikio stiliaus aprangos.

Vasaros įvaizdžiui paįvairinti ir pagyvinti puikiai tinka papuošalai su gėlių ar augalų motyvais. Gėlės – grynumo ir gyvenimo simbolis. Rinkitės subtilią gėlėmis puoštą apyrankę ar pakabuką. Turėkite omenyje, kad gėlės yra klestintis gyvenimas, o vasara yra tinkamiausias laikas nešioti papuošalus su šiuo akcentu.

Minimalizmas. Jei norisi išlikti savimi, nesivaikant paskutinių tendencijų, tai puikus pasirinkimas, kuriuo vadovaudamasi vis tiek „pataikysite“ ir seksite paskutines papuošalų tendencijas. Minimalistinio stiliaus papuošalai niekada nepraras savo aktualumo, visada bus stilingi. Kuklus kaklo papuošalas su mažu, į kaklo duobutę įkrentančiu pakabuku, dažniausiai perlu ar mažu akmenėliu, gali padėti sukurti puikų, jus geriausiai atspindintį stilių. Paprastų, minimalistinių papuošalų variantai yra beribiai. Visada galite derinti nedidelius, prie ausies priglundančius auskarus su žiedu ar pasirinktu pakabuku. Paprastų ir mažų, tačiau įdomių formų auskarų dėvėjimas gali kasdien kurti vis kitokią nuotaiką ir pakeisti jūsų išvaizdą.

Besimėgaudamos vasaros šiluma, pagyvinkite savo įvaizdį naujais, geriausiai jūsų asmenybę atskleidžiančiais papuošalais. Stiliai ir tendencijos nuolat keičiasi, tačiau kai kurie iš anksčiau aptartų  papuošalų pasirinkimo patarimų visada bus aktualūs. Žaismingos ir kūrybingos Jums vasaros!

Rašyk
Skambink