Kaip atrodyti žavingai video susitikimų metu?

Kaip atrodyti žavingai video susitikimų metu?
Publikuota 2021-10-21 Skaitė 802

Taisyklė nr.1 – auskarai

Virtualūs susitikimai iš esmės suteikia puikų pasiteisinimą nešioti mėgstamiausius bei drąsiausius auskarus. Pasikliauk tik savo nuotaika ir rinkis nuo minimalistinių variantų esant slogesnei nuotaikai iki masyvių rinkių ar spalvotų aksesuarų, kuomet norisi būti labai matoma ir žavėti.

Taisyklė nr. 2 – kaklo papuošalai

Dažniausiai vaizdo susitikimų metu tave mato daugiausia iki krūtinės. Tai reiškia, kad papuošalai, puošiantys iškirptę gali labai pagyvinti įvaizdį. Jei neapsisprendi kurį kaklo papuošalą rinktis – sluoksniuok kelis juos. Prie bet kokios aprangos derinami daugiasluoksniai kaklo papuošalai ypatingai madingi. Maišyk skirtingų stilių, spalvų ir ilgių pakabukus. Jei vis dėlto norisi  ar reikia atrodyti ypač tvarkingai – suderink kaklo papuošalą su auskarais.

Taisyklė nr. 3 – aksesuarai ant rankos

Atrodo, kad sėdint prieš kamerą žiedai ir apyrankės matosi mažiausiai, tačiau kalbant visi gestikuliuoja, rankomis liečia veidą ar žaidžia su plaukais. Taigi kodėl gi nepapuošus savo rankų? Be to ne visada dienos metu matai savo auskarus ar pakabukus, bet visada gali pasigrožėti žiedais ir apyrankėmis ir taip pakelti sau nuotaiką.

Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink