Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jei papuošalus perkate dovanų ir reikalingas dovanų maišelis, nurodykite užsakymo komentare.

Paauksuotas ilgas kaklo papuošalas su kvarcu ir turmalinu PALMA

Prekės kodas: PALMA-S

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€7500 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Kūrėjas: NOLWENN NICOL

Minimalistinio stiliaus papuošalas. 60 cm ilgio grandinėlė su delno formos pakabuku dekoruotu rusvo dūminio kvarco ir žalsvo turmalino akmenimis.

Apie autorę. NOLWENN NICOL – subtilūs dizainerės iš Prancūzijos darbai. Išskirinio dizaino papuošalai dekoruojami natūraliais akemenimis. Visi papuošalai gaminami rankomis, amatininkams būdinga papuošalų kūrimo technika. Kiekvienas papuošalas unikalus, sukurtas galvojant apie jį nešiosiančią asmenybę. Kūrybos procese įdedama daug autorės energijos ir meilės, taip gimsta papuošalai su siela.

Produkto specifikacija
Metalas Žalvaris padengtas auksu
Akmuo 3 mm rudas dūminio kvarco akmuo, 1,5 mm alyvuogių žalumo turmalino akmuo
Parašyti atsiliepimą

Juvelyrinių dirbinių priežiūra. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti juvelyrinius dirbinius, kad jie tarnautų ilgiau.

  1. Venkite juvelyrinių gaminių kontakto vienas su kitu arba su kitais, papuošalus subraižyti galinčiais daiktais, kaip raktai, monetos ar pan.
  2. Venkite papuošalų kontakto su kvepalais, losjonais, plaukų laku ir kitomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys, balikliai, šarminės druskos. 
  3. Venkite ilgalaikio saulės ar kitų šviesos šaltinių poveikio.
  4. Nusiimkite papuošalus plaudamiesi rankas, maudydamiesi ar prausdamiesi duše, atlikdami namų ruošos darbus, miegodami, degindamiesi saulėje ar sportuodami.
  5. Nenešiojamus juvelyrinius dirbinius laikykite maišelyje ar papuošalų dėžutėje, geriausia atokiau nuo saulės šviesos ir drėgmės, venkite papuošalus laikyti vonios kambaryje.
  6. Plaukite papuošalus šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu neutralaus pH muilo ir nusausinkite 100% medvilnės audiniu.
Rašyk
Skambink