Ką apie jus pasako dėvimi papuošalai?

Ką apie jus pasako dėvimi papuošalai?
Publikuota 2021-10-21 Skaitė 1619

Apie nepažįstamą žmogų pirmiausia sprendžiame iš jo laikysenos, elgsenos, kalbėjimo manieros ir, žinoma, išvaizdos. Išvaizda – tai dėvimi drabužiai, batai, rankinė, šukuosena, makiažas bei aksesuarai. Niekada nebus antros galimybės sudaryti pirmąjį įspūdį, todėl labai svarbu pagalvoti kokios nuomonės apie save norėtume iš aplinkinių ar kuriame teisingą įspūdį. Pirminę numonę pakeisti gana sunku, todėl verta pagalvoti apie detales. Juvelyriniai dirbiniai yra vienas iš elementų, pagal kurį identifikuojamas asmenybės tipas. Keletas pavyzdžių, ką „kalba“ papuošalai apie moters tipą.  

Linksma. Mėgsta dėvėti masyvius papuošalus, tokius kaip dideli auskarai, masyvūs pakabukai, stambios grandinėlės ar ekstravagantiški žiedai. Dažniausiai tai aktyvus, socialus ir komunikabilus žmogus. Tokie žmonės mėgstami kitų, dažnai laiką leidžia kitų draugijoje.

Profesionalė. Pagal spalvas suderinti papuošalų rinkiniai. Tai tvarkinga, atsakinga ir itin organizuota asmenybė. Dažniausiai tokią moterį pamatysite dėvinčią auskinę grandinėlę ir prie jos derančius auskarus ar elegantišką apyrankę. Nevengiama dėvėti ir perlų papuošalų rinkinio, tuo kitiems pasakant, kad labai rūpi kitų nuomonė, dažnai ieškoma patarimo.

Žemiška asmenybė. Pas tokius žmones papuošalų dėžutėje rasime iš jūros stiklo pagamintus auskarus ar iš bangų nugludintos medienos bei kriauklių suvertą kaklo papuošalą. Šioms asmenybėms patinka iš unikalių medžiagų, tokių kaip perdirbta oda, popierius, tekstilė ir pan. pagaminta aksesuarai. Tai gamtos mylėtojai, ypatingai vertinantys ir saugantys žemę bei mėgstantys daug laiko praleisti gamtoje.

Tendencijų kūrėja. Šios moteryss vertina senovinius, vintažinius papuošalus, mėgsta dėvėti drąsius ir unikalius kūrinius, tai naujų tendencijų kūrėjos. Šioms asmenybėms daug didesnę reikšmę turi papuošalo atsiradimo istorija, nei prekinis ženklas. Pasirenkami tokie juvelyriniai dirbiniai, kuriuos galima pavadinti meno kūriniais.

Mylinti tradicijas. Mėgstantys klasikinius papuošalus su brangakmeniais, dažniausiai savo papuošalų dėžutėje turintys juvelyrinių dirbinių su deimantais. Tai klasikinės ir elegantiškos išvaizdos moterys, kurios renkasi paprastesnius, prie visko nesunkiai priderinamus aksesuarus. Klasikinis skonis dažniausiai pastebimas ir rūbų pasirinkime. Šio tipo asmenybės su tradicinių aksesuarų pasirinkimu visada atrodo nepriekaištingai, nesvarbu kokioje situacijoje juos sutiktume.

Mėgstanti prabangą. Asmenybė, mėgstanti geriausius iš geriausių. Šio tipo žmonėms patinka prabangių prekinių ženklų papuošalai, ypatingai daug dėmesio skiriama detalėms. Jie sunkiai dirba, kad pasiektų užsibrėžtus tikslus ir taptų geriausiais. Aplinkiniai žavisi tokių asmenybių aukšta saviverte.

Minimalistė. Patinka šiek tiek blizgesio ar net skirtingų metalų papuošalų derinimas, tačiau pas šio tipo asmenis niekada nesurasite prašmatnių aksesuarų, tai ne jų skoniui. Šie žmonės vertina geriausius gyvenimo duodamus dalykus, jaučia pusiausvyrą, mėgsta viską kruopščiai apgalvoti ir yra tvarkingi. Papuošalas geriausiai atspindintis tokią asmenybę – paprasta sidabrinė grandinėlė.

Pasirenkant konkrečius papuošalus galima sąmoningai kurti vieno ar kito tipo asmenybės įvaizdį. Tačiau kiekviena esame unikali ir dažniausiai bus pasirenkami įvairiems tipams priskiriami aksesuarai, nes pasirinkimą lemia nuotaika, sezonas, aplinka, rūbų stilius ir spalva ir kt. Tad kurkime individualius savo derinius nepamiršdamos, kad taip pristatome save ir jauskimės YPATINGOMIS. 

Rašyk
Skambink