Užsakymas išsiunčiamas per 1-2 darbo dienas. Jei papuošalus perkate dovanų ir reikalingas dovanų maišelis, nurodykite užsakymo komentare.

Paauksuotas auskaras MARCEAU

Prekės kodas: MARCE-1-NON

Turimas kiekis: Išparduota

APRIL PLASE - išskirtiniai, stipraus charakterio ir neįprastų formų papuošalai, kuriuos galima derinti tarpusavyje ir puoštis prie skitingo stiliaus rūbų.

Parduodamas vienatais. Reikalinga tik viena ausies skylė. Užsidedant pareguliuoti, kad stabiliai laikytųsi. Skersmuo: 2.5 cm. Blizgi apdaila. Padengtas 18k auksu.

Rankų darbo. Gaminami mažomis serijomis

€7200 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Prancūzija
Kūrėjas: APRIL PLEASE

APRIL PLEASE - rankų darbo aksesuarai iš Paryžiaus. Prekinis ženklas 2016 metais įkurtas dviejų jaunų dizainerių – Julia Maufay ir Emilie Dupas. Tai minimalistinių, nesenstančių ir netipiškų papuošalų kūrėjos, savo dirbiniais siūlančios permąstyti juvelyrinių dirbinių dėvėjimo būdus, palikta daug vietos kiekvienos moters vaizduotei ir kūrybos išlaisvinimui.

Paryžius įkūnyja gyvenimo būdo romantizmą. Paryžietiškas yra prašmatnus, autentiškas ir laisvas. Tai puikus ir gerai atpažįstamas stilius. Visa tai atsispindi ir APRIL PLEASE papuošaluose, kurie skatina IMTIS peržengti ribas, KURTI ir BŪTI savimi. Kiekviena esate nepakartojama, tai kodėl gi taip nepasakius? APRIL PLEASE tikslas - padėti kiekvienai tapti ryškesne asmenybe, išlaisvinti kūrybiškumą ir išdrįsti kurti savitą stilių.

Produkto specifikacija
Metalas 18 k auksu padengtas žalvaris
Matmenys Skersmuo 2,5 cm
Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
APRIL PLASE - išskirtiniai, stipraus charakterio ir neįprastų formų papuošalai, k..
€7200

Juvelyrinių dirbinių priežiūra. Keletas patarimų, kaip prižiūrėti juvelyrinius dirbinius, kad jie tarnautų ilgiau.

  1. Venkite juvelyrinių gaminių kontakto vienas su kitu arba su kitais, papuošalus subraižyti galinčiais daiktais, kaip raktai, monetos ar pan.
  2. Venkite papuošalų kontakto su kvepalais, losjonais, plaukų laku ir kitomis cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip rūgštys, balikliai, šarminės druskos. 
  3. Venkite ilgalaikio saulės ar kitų šviesos šaltinių poveikio.
  4. Nusiimkite papuošalus plaudamiesi rankas, maudydamiesi ar prausdamiesi duše, atlikdami namų ruošos darbus, miegodami, degindamiesi saulėje ar sportuodami.
  5. Nenešiojamus juvelyrinius dirbinius laikykite maišelyje ar papuošalų dėžutėje, geriausia atokiau nuo saulės šviesos ir drėgmės, venkite papuošalus laikyti vonios kambaryje.
  6. Plaukite papuošalus šiltu vandeniu su nedideliu kiekiu neutralaus pH muilo ir nusausinkite 100% medvilnės audiniu.
Rašyk
Skambink